روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌ های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

تبریز

سفارش‌ها در شهر تبریز، مطابق بازه زمانی که از طرف ایرانیان دیجیتال با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد خواهد بود.

سایر شهرها

سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 1 الی 5 روز دیگر(بسته به موقعیت جغرافیایی) به دست مشتری میرسد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری در فرآیند ارسال قرار میگیرند.

تحویل سفارش‌‌‌‌ها با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در منطقه ی آزاد ارس رایگان می باشد.

هزینه ارسال برای سایر شهرها براساس تعرفه پستی است.

لازم به ذکر است مشتریان هنگام دریافت محصول، از تطابق تعداد اقلام سفارش طبق فاکتور و سلامت فیزیکی و ظاهری محصول در حضور همکاران تحویل دهنده ی سفارش کنترل شود و در صورت وجود مشکل از تحویل گرفتن آن خودداری کند زیرا تحویل گرفتن محصول توسط مشتری به معنای تایید سلامت فیزیکی آن میباشد.

هر گونه سفارشی قبل از ارسال باید تسویه شود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد. در ضمن تحویل گیرنده باید کارت شناسایی معتبری را ارائه دهد.

برای سفارش‌های خارج از منطقه ی آزاد ارس پست پیشتاز در نظر گرفته شده است. پس از تحویل سفارش به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 الی 5 روز کاری است. در صورتی که سفارش خود را از طریق پست انجام داده اید، می‌توانید محصول خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس  http://itemtracking.post.ir  پیگیری کنید.