تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

ایرانیان دیجیتال ؛ اصالت کالا

 

ایرانیان دیجیتال اصالت همۀ کالاهای خود را تضمین می کند و همۀ آن‌ها را با گارانتی معتبر عرضه می‌کند. همه ی کالاهای ایرانیان دیجیتال آکبند و دارای برچسب معتبری هستند که بیانگر این است که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها ایجاد نمیشود. همه ی کالاهای ارائه شده در ایرانیان دیجیتال از طریق شرکت ها و مبادی قانونی به خصوص گمرکات منطقه آزاد ارس وارد کشور می شود و همه ی این کالاها بدون کم و کاستی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند.

لازم به یادآوری است که اصالت کالا تحت تاثیر کشور سازنده نیست و این برندهای معتبر هستند که کیفیت کالا را تعیین میکنند. برای مثال بیشتر کالاهای موجود در بازار ساخت کشور چین هستند و این امر بخاطر خط تولید ارزانی است که در این کشور رایج است.

 

ایرانیان دیجیتال ؛ گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ایرانیان دیجیتال توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه محصولات مشمول گارانتی هستند احیانا اگر محصولی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده ی خریدار از مهلت 7 روز ضمانت بازگشتی، دچار هرگونه ایراد و اشکالی اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شود،رسیدگی این مساله به شرکت گارانتی کننده مربوط می شود و ایرانیان دیجیتال هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور ندارد.

بنابراین کلیه محصولات ارائه شده در ایرانیان دیجیتال اصلی می باشند مگر اینکه به غیر اصل بودن آنها اشاره شده باشد. در ضمن به هیچ عنوان محصول کار کرده در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو ایرانیان دیجیتال اصالت همه ی محصولات خود را تضمین می‌کند.