پرسش‌های متداول

 

 آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری من وجود دارد؟

بله.همه ی مشتریانی که هر یک از مشخصات خود از قبیل نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل خود را تغییر داده باشند، میتوانند مشخصات جدید خود را در وب سایت ایرانیان دیجیتال تغییر دهند.

 

 آیا برای خرید از ایرانیان دیجیتال، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله،همه می توانند وارد صفحه ی خرید ایرانیان دیجیتال بشوند و حتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند ولی نمیتوانند مراحل بعدی ثبت سفارشات محصول را انجام دهند پس باید با حساب کاربری خود وارد شوند یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

 

 آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله. همه ی مشتریان می توانند سفارشات خود را به صورت شبانه روزی ثبت کنند.

 

 آیا می‌توانم برای شخص دیگری از ایرانیان دیجیتال خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص شود؟

بله، مشتریان بعد از اینکه محصول موردنظر خود را ابتخاب کردند، برای ثبت کردن سفارش 4 مرحله وجود دارد

1) ورود به ایرانیان دیجیتال

2) اطلاعات ارسال سفارش

3) بازبینی سفارش 

4) اطلاعات پرداخت.

درمرحله اطلاعات ارسال سفارش و قسمت ” انتخاب آدرس”، مشتریان می‌توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید. لازم به ذکر است که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی معتبری را به همکاران تحویل دهنده ارائه دهند.

 

چگونه می‌‏توانم از وضعیت سفارش خود مطلع شوم؟

اول اینکه ایرانیان دیجیتال مرحله به مرحله وضعیت سفارش مشتریان را با ارسال ایمیل به آنها اعلام می‏‌کند.دوم اینکه خود مشتریان می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوند و با انتخاب گزینه ی “سفارشات من” از وضعیت آن مطلع شوند.  

 

می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟

تا قبل از ثبت نهایی سفارش شما می‌توانید سفارش خود را از سبد خرید حذف و یا تغییر دهید. اگر بعد از تایید سفارش قادر به حذف یا تغییر سفارش نشدید می توانید برای لغو یا تغییر آن با واحد پیگیری سفارشات تماس بگیرید.

 

کالاهایی که موجود نیستند، چه زمانی در سایت برای فروش عرضه خواهند شد؟

با توجه به وضعیت بازار، ایرانیان دیجیتال تمام سعی خود را  می‏‌کند تا در کمترین زمان ممکن ،محصولاتش را از حالت ناموجودی در بیاورد و مجدداً در وب سایت قرار دهد.

 

 آیا تعداد خرید از یک محصول در ایرانیان دیجیتال محدودیتی دارد؟

با توجه به میزان تقاضای مشتریان و موجودی آنها در انبار، در برخی از شرایط مانند کم شدن یا نایاب شدن محصول در بازار،احتمالا فروش به تعداد بالا برای یک مشتری امکان پذیر نباشد زیرا ایرانیان دیجیتال در نظر دارد همه ی مشتریانش به یک میزان از محصولاتش بهره ببرند. 

 

 آیا قیمت محصولات در سایت ایرانیان دیجیتال به روز هستند؟

بله، قیمت‏ تمامی محصولات موجود در ایرانیان دیجیتال به طور منظم به روز رسانی می شوند.

 

 آیا قیمت‌‏های ایرانیان دیجیتال نسبت به بازار ارزان‌‏تر است؟

از عمده اهداف ایرانیان دیجیتال میتوان به حذف واسطه بین وارد کننده یا تولید کننده و مصرف کننده اشاره کرد. بدیهی است که با حذف واسطه،قیمت های ایرانیان دیجیتال تقریبا نزدیک به قیمت عمده فروشی به دست مشتریان می رسد.

 

آیا ایرانیان دیجیتال در سایر شهرها نمایندگی دارد؟

ایرانیان دیجیتال در هیچ شهر دیگری نمایندگی ندارد.تمامی سفارشات ایرانیان دیجیتال از دفتر مرکزی خود واقع در منطقه ی آزاد ارس توزیع می شود.اگر ایرانیان دیجیتال در آینده به شهرهای دیگر نمایندگی بدهد حتما در وب سایت خود اعلام می کند.